НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Після підписання Меморандуму про співпрацю з культурно-освітніми закладами Харківщини дозвілля солдатів строковиків стало більш насиченим та цікавим.

Зокрема гвардійці військової частини 3017 у ці вихідні відвідали Харківську обласну бібліотеку для юнацтва, а саме літературно-музичну зустріч з молодими поетами Літературного салону Etterna. Також військовослужбовці були присутні на відкритті виставки Харківської школи фотографії «Автор у грі» у центрі сучасного мистецтва «ЄрміловЦентр» та відвідали «Фельдман Екопарк».

«У Харківській обласній бібліотеці для юнацтва солдат завжди зустрічають дотепні і креативні бібліотекарі, яскраві виставки, сучасні книги і цікаві гості. Цього разу в нас була літературно-музична зустріч, гвардійці спочатку за всім спостерігали з подивом, оскільки звикли до бібліотек в класичному розумінні, а потім разом з поетами та бібліотекарями співали пританцьовуючи та жартували», – розповідає методист клубу Наталія Павленко.

У свою чергу строковики 5 Слобожанської бригади відвідали декілька харківських музеїв та прослухали інформаційну лекцію.

На екскурсії до Історичного музею ім. Сумцова строковики дізналися більше про історію і спадщину козацтва і відвівали експозицію «Унікальні козацькі артефакти». Крім того, змогли подивитися на колекцію унікальних астрономічних і геодезичних інструментів вже у Музеї астрономії імені М.П. Барабашова Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна. Особливість експозиції музею полягає в тому, що вона створена в приміщенні павільйону меридіанного кола Репсольда – найбільшого інструменту в колекції – і має підземний поверх. Це дає можливість ознайомитися з особливостями процесу астрономічних спостережень і пристроєм конструкції телескопа.

За інформацією військових частин 3005, 3017