НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Курсанти-випускники командно-штабного факультету склали іспит з фізичного виховання та методики фізичної підготовки.

Оцінювали випускників начальник відділу фізичної підготовки департаменту професійної підготовки Головного управління Національної гвардії України полковник Андрій Мелешко, керівництво та представники науково-педагогічного складу Академії Нацгвардії.

Іспит із фізичного виховання та методики фізичної підготовки включав в себе підтягування на перекладині, біг на 100 метрів, крос на один кілометр, перевірку знань з методики фізичної підготовки та рукопашного бою. Дівчата-зв’язківці виконували комплексно-силову вправу.

«Національна гвардія України потребує фізично розвинутих як чоловіків, так і жінок-військовослужбовців. Іспит надає можливість за різними показниками, серед яких швидкість, сила та витривалість визначити готовність майбутніх офіцерів до виконання службово-бойових завдань, – наголосив начальник відділу фізичної підготовки департаменту професійної підготовки Головного управління Національної гвардії України полковник Андрій Мелешко. – За рівнем підготовки випускників можу сказати, що іспит з фізичної підготовки та методики фізичного виховання більшість складає на відмінно, що свідчить про щоденні тренування та вдосконалення своїх фізичних навичок випускниками».

Щоб показати високі результати на іспиті, курсанти не припиняють тренуватися з моменту вступу до Академії. Сприяє досягненню позитивних результатів навчально-матеріальна база Академії, як в пункті постійної дислокації, так і навчальному центрі, але основним є наполегливість випускників та бажання показати себе з кращого боку.

«Всі нормативи я склав на відмінно, але цьому передував тривалий етап підготовки. Протягом всього періоду навчання у нас постійно проводяться заліки із фізичної підготовки, різноманітні спартакіади, а також ми тренуємося у вільний від навчання час», – розповів курсант командно-штабного факультету солдат Володимир Волик.

Наступними іспит з фізичного виховання та методики фізичної підготовки складатимуть курсанти Київського факультету.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікацій НА НГУ