НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

На базі Навчального центру імені Василя Вишиваного Національної гвардії України розпочалося навчання ліцензійної групи за напрямком «Кінолог», яке триватиме 18 тижнів.

«Робота кінологічних двійок на східних теренах нашої держави є надзвичайно важливою, адже кожного дня кінологи та їх чотирилапі напарники виконують завдання у районі проведення ООС. Навчальний центр НГУ залишається єдиним навчальним підрозділом, що готує кінологів ліцензійної групи, які зможуть стати на захисті своєї Батьківщини», – зауважив начальник кінологічної служби Навчального центру НГУ підполковник Олександр Оджиківський.

Уже відбулась перевірка практичних навичок та вмінь гвардійців зі службовими собаками для придатності до дресирування. Під час якої чотирилапі виконали вправи, за допомогою яких було визначено їх основні робочі якості.

Також була здійснена виводка службових собак, їх зважування та клінічний огляд з метою виявлення хронічних захворювань, за результатами якого здійснено допуск до навчання.

«В ході здачі вступних іспитів військовослужбовці проявили надзвичайну вмотивованість та наполегливість, адже кожен з них мав намір показати якомога кращі результати, щоб поповнити ряди  професіоналів своєї справи та здобути свідоцтво про присвоєння (підвищення робітничої кваліфікації) державного зразка», – відзначив начальник кінологічної служби НЦ НГУ підполковник Олександр Оджиківський.

Під час відпрацювання елементів загального та спеціального курсу дресирування, майбутні кінологи виконували вправи, щоб визначити активно-оборонну реакцію, перевірити хватку чотирилапих помічників за допомогою дресирувального костюма, а також одним із основних елементів підготовки службових собак – є визначення реакції на постріли та вивчення особливостей поведінки під час змін обстановки.

«Кінолог – це не лише професія, а  покликання і також можливість проявити силу духу та гострий розум. Я радий, що ми з Бінго успішно склали вступні випробування та маємо можливість освоїти професію кінолога», – поділився капітан Віктор Микула.

Група інформації і комунікації НЦ НГУ