НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Осінній призов на строкову військову службу триває.

До 8-го полку оперативного призначення ім. Івана Богуна НГУ, прибули для проходження строкової служби призовники II-2021 року. Це понад 30 юнаків з Запорізької області.

Серед новобранців 18 річний Віталій Ломейко. Хлопець каже, рідні дуже хвилювалися, що він нестиме службу далеко від дому. Коли прийшла повістка, не ухилявся від призову, бо додає у сім’ї і дідусь, і дядько військові.

«Я багато чув про Нацгвардію, про ці війська і хотів сюди потрапити. Я ще змалку знав, що таке армія, адже мій дідусь був піхотинець, а дядько десантником. Тому вирішив побачити все на власні очі. Хоч родина хвилювалась і нервувала, але я так сам вирішив. Я люблю неньку Україну і треба пишатися цим, що тебе призвали і гідно відслужити. В майбутньому планую підписати контракт», — розповідає Віталій.

З прибуттям до військової частини юнаки пройшли медичний огляд, отримали форму та необхідне речове майно, відвідали лазню та познайомилися з історією полку.

«Попереду хлопців чекає навчальний збір, де їх протягом півтора місяця вчитимуть  азам військової служби. Їх навчатимуть тактичної, стройової, фізичної та вогневої підготовки, які необхідні для формування первинних навичок для подальшої служби»,  розповідає заступник командира частини підполковник Руслан Білоус.

По завершенню підготовки та складання Військової присяги новоспечені нацгвардійці будуть розподілені по бойових підрозділах частини для подальшого проходження служби.

Тож бажаємо молодому поповненню успіхів в опануванні військової справи та з честю і гідністю виконувати поставлені завдання.

Зазначимо, що цьогоріч до військової частини 3028 Західного ОТО під час осіннього призову, мають направити 150 юнаків з різних областей.

Микола Коваль