НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Сьогодні фінішну пряму перетнули військовослужбовці, які навчалися за програмами підготовки: базова підготовки рядового складу (ПР-1), базовий курс лідерства (ПР-2), середній курс лідерства (ПР-3), фахівці радіозв’язку та інформаційно – телекомунікаційних систем, інструктор з бойової підготовки, старший інструктор з бойової підготовки та молодший медичний персонал.

Перевіркою на витривалість для гвардійців, що опанували ази військової справи став комплексно – польовий вихід. Основним призначенням якого є відпрацювання підрозділом дій, котрі наближені до реальних бойових умов.


«У Навчальному центрі я отримав багато знань та емоцій, які точно надовго запам’ятаю. Дякую командуванню та інструкторсько – викладацькому складу за якісну підготовку, мудрі поради та надану допомогу під час навчання», – розповів старший солдат Юрій Кидун.


Програма підготовки інструкторів здійснювалася у два етапи. Так, аби отримати сертифікат інструктора з бойової підготовки потрібно було опанувати основні знання та навички за напрямками бойової і спеціальної підготовки.

«Навчання на інструктора було для мене викликом. Я радий, що здобув цю перемогу над собою. Під час навчання на першому етапі я опанував індивідуальну та групову зброю, а ставши в ролі стажера, під час стрілецьких тренувань, я відпрацював практичне виконання цих вправ. І хочу відзначити, що тепер я розумію, що бойова підготовка – це основа боєздатності війська, тому ми повинні працювати над собою та вдосконалюватися, щоб бути висококваліфікованими спеціалістами у своїй справі», – поділився прапорщик Іван Мурза.

 

Випускники уже невдовзі повернуться до своїх частин кваліфікованими спеціалістами та зможуть обіймати посади за фахом. Також військовослужбовці, які продемонстрували свою фізичну міць були нагородженні спортивними нагрудними знаками «Воїн – спортсмен» першого і другого ступеня ВСК.

Начальник Навчального центру імені Василя Вишиваного НГУ полковник Михайло Кулик привітав військовослужбовців із завершенням навчання та побажав не зупинятися на досягнутому і працювати над собою.
Нехай щастить!

Група інформації і комунікації НЦ НГУ