НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

На одному з блокпостів неподалік Маріуполя нацгвардійці зі складу об’єднаних сил спільно з працівниками Нацполіції затримали чоловіка, який знаходився у розшуку, а також виявили у нього та його товариша ймовірні наркотичні речовини.

Вчора, 24 липня, під час фільтраційних заходів на блокпосту гвардійці спільно з працівниками Національної поліції для перевірки зупинили двох громадян, які мали на меті перетнути межі штучної споруди. Під час  перевірки за базою даних МВС з’ясувалося, що один із чоловіків – у розшуку за підозрою у скоєнні злочину, передбаченого частиною 1 статті 309 Кримінального кодексу України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту».

Крім того, при поверхневій перевірці у одного із громадян був виявлений поліетиленовий згорток з ймовірними наркотичними речовинами, схожими на “метадон”, а у іншого паперовий згорток, в якому знаходилась речовина, схожа на канабіс.

За підозрою у скоєнні злочину, передбаченого частиною 1 статті 309 Кримінального кодексу України  зазначених громадян було доставлено до Кальміуського відділку поліції для подальших слідчих дій.

Відділ інформації і комунікації військової частини 3057