НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Подолання смуги перешкод, виконання вправ стрільб, підтягування на перекладині та ще низку інших вправ виконували гвардійці військових частин з усього Київського гарнізону. Гвардійці вишгородської бригади також боролись за першість.

Так, військовослужбовець Першої Президентської бригади оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка встановив рекорд змагань з підтягування на перекладині. Він самотужки виконав цілих 32 повторювання!

«Я дуже люблю брати участь у подібних заходах, адже тут завжди борються за перемогу кращі з найкращих. Наша команда виклалась на повну. І у нас є відповідні результати – сьогодні ми перші. Дякую всім учасникам за позитивні емоції та високу конкуренцію!», – ділиться враженнями переможець змагань, солдат Дем’ян Сивак.

За результатами змагань перемогу здобула команда Першої Президентської бригади оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка. Також в особистому заліку вишгородським гвардійцям не було рівних: перше, друге та третє призові місця здобули саме наші військовослужбовці. З чим їх і вітаємо!

Група інформації та комунікації військової частини 3027