НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

20 червня у Деснянському районі  Києва відбувся спортивний забіг «Київський ультрамарафон 2021». Цей захід є унікальною можливістю випробувати себе на наддовгих дистанціях: 30, 50 та 100 кілометрів. Серед учасників були як професійні атлети, так і аматори. Військовослужбовці Першої Президентської бригади оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка також змагались за звання кращого.

Команда вишгородських гвардійців брала участь в естафетній гонці на 50 кілометрів. Зважаючи на спекотну погоду, забіг розпочався вночі, опівночі, і завершився на світанку.

«Ми наполегливо тренувались та дотримувались власної тактики бігу. Всю дистанцію ми поділили на відрізки. Особисто я біг 7 кілометрів якнайшвидшим темпом. Своїм результатом залишився задоволений. Хочу подякувати усім учасникам. Ви всі переможці, адже подолати таку дистанцію зможе далеко не кожен», – поділився враженнями капітан Богдан Карватко.

У результаті виснажливої естафетної гонки, команда Першої Президентської бригади оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка з великим відривом одержала перше місце.

 

Група інформації та комунікації військової частини 3027