НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Київський півмарафон – щорічний та один із найбільших спортивних забігів, який проходить в багатьох містах по всіх Україні. Мета таких заходів – популяризувати здоровий спосіб життя та заняття спортом у широких масах населення.  Кожен учасник має можливість випробувати власні можливості на різноманітних дистанціях – 4, 10, 21 кілометри. Попри дощову погоду на свято спорту  прибули тисячі учасників.

Гвардійці Першої Президентської бригади оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка також боролись за першість в цьому масштабному заході. Так, в рамках командного забігу за кубок силових структур «Security cup» вони вибороли беззаперечну перемогу на дистанції 4×4.2 км. Окрім військовослужбовців Національної гвардії України за почесне призове місце боролись і представники Національної поліції України та Національної академії внутрішніх справ.

«Військовослужбовці проявили неабиякий характер та жагу до перемоги. В цілому, командним результатом залишились задоволені. Хочу подякувати всім учасникам за достойну конкуренцію», – поділився враженнями очільник команди старший інструктор з фізичної підготовки військової частини 3027 Дмитро Осадчий.

Отож, за підсумками забігу, гвардійці вишгородської бригади вибороли перше та друге місце в особистому заліку.

Група інформації та комунікації військової частини 3027