НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Цими вихідними військовослужбовці Першої Президентської бригади оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка Північного об’єднання Національної гвардії України затримали двох громадян з наркотичною речовиною.

Під час патрулювання місцевості в місті Вишневе, Бучанського району, спільний з працівниками Національної поліції України наряд звернув увагу на двох чоловіків, поведінка яких здалась правоохоронцям підозрілою.

Перевіряючи документи в громадян, гвардійці звернули увагу на те, що один з чоловіків тримає руки в кишенях та намагається уникнути перевірки. Під час поверхневого огляду, в присутності свідків, у громадян було вилучено згорток речовини зеленого кольору, зовні схожу на канабіс, яку вони намагались сховати у пачці з-під цигарок. Також у громадян було виявлено близько тридцяти банківських карток та готівкові кошти загальною сумою – тридцять тисяч гривень.

Даних осіб було затримано та передано слідчо-оперативній групі м. Вишневе для подальшого з’ясування обставин. Попередня кваліфікація злочину ст. 309 ч. 1 ККУ «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту».

Група інформації та комунікації військової частини 3027