НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У рамках групового етапу 4-го туру Ліги Чемпіонів у Києві відбувся матч-відповідь між київським «Динамо» та каталонською «Барселоною». Варто зауважити, що окрім основних футбольних команд також боролась і юнацька команда (Ю-19). В основному матчі, що відбувся на НСК «Олімпійський» кияни поступились каталонцям з рахунком 0-1. А вже на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського столична команда таки виборола впевнену перемогу в «Барселони».

У зв’язку з несприятливою епідеміологічною ситуацією Київ перейшов у червону зону карантину. Тому всі охочі вболівальники мали можливість відвідати матч дотримуючись карантинних вимог – тільки за наявності сертифікату про вакцинацію або відповідної довідки від лікаря.

Охорону громадського порядку під час футбольних матчів забезпечували гвардійці Першої Президентської бригади оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка Північного ОТО спільно з працівниками Національної поліції.

«Близько чотирьохсот гвардійців забезпечували публічну безпеку громадян на двох столичних стадіонах. Спільно з поліцейськими вони охороняли периметр стадіону та стежили за дотриманням громадського порядку під час матчів», – зауважив майор Мирослав Грицик.

Завдяки вмілим та злагодженим діям правоохоронців надзвичайних подій та грубих порушень громадського порядку не зафіксовано.

Група інформації та комунікації військової частини 3027