НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

Випускники Національної академії Національної гвардії України приступили до безпосереднього виконання обов’язків у підрозділах Східного оперативно-територіального об’єднання.

Шестеро випускників НАНГУ приступили до виконання завдань у 5-й Слобожанській бригаді. Лейтенант Дарія Лещова розпочала свою службу у Нацгвардії одразу після випуску зі школи. Впродовж 5 років Дарія навчалася на гуманітарному факультеті та тепер призначена на посаду заступника командира роти по роботі з особовим складом.

«Заступник командира роти по роботі з особовим складом – це офіцер, що налагоджує у військовому колективі внутрішні комунікацію і повинен подавати особистий приклад, вміти слухати та чути, бути у постійному спілкуванні з підлеглими», – зазначила лейтенант Дарія Лещова.

Лейтенант Віктор Єкімов розпочав свою військову кар’єру у 2015 році із солдата строкової служби у військовій частині 3017. Далі Віктор пройшов навчання та став сержантом – командиром відділення. Потім – 5 років навчання у НАНГУ на факультеті логістики. Наразі офіцер приймає посаду командира взводу ремонтно-відновлювальної роти батальйону забезпечення.

«Я серйозно підходив до рішення стати офіцером. Це був дуже виважений крок, задля свого розвитку та професійного зростання. Служба у бойовому підрозділі та керуванні особовим складом для мене не нова, адже я вже маю певний досвід», – розповів лейтенант Віктор Єкімов.

10 випускників Національної академії Національної гвардії України поповнили офіцерський склад 3 бригади оперативного призначення Національної гвардії України. Гвардійці проходитимуть службу на посадах командирів взводів та заступників командирів рот.

Михайлові Гологурському 24 роки, у 2016 році хлопець був призваний на строкову службу до військової частини 3017. Відтак вчився на командира відділення у Навчальному центрі Національної гвардії України, що у Золочеві. Через три місяці по приїзду хлопець підписав контракт з військовою частиною.

«В 2017 році вступив до Академії Нацгвардії, щоб вже сьогодні повернутися до бригади в офіцерському званні. Навчався на командно-штабному факультеті 4 роки за спеціальністю «Військове управління». Був розподілений до військової частини 3017, наразі проходжу службу на посаді командира 3 взводу оперативного призначення роти на бронеавтомобілях», – зазначив лейтенант Михайло Гологурський.

Лейтенант Ростислав Ручка проходить службу у військах з 2012 року. Розпочинав зі строкової служби у 25 окремій Дніпропетровській повітрянодесантній  бригаді. Хлопцеві – 28 років, до Академії служив в окремому загоні спеціального призначення військової частини 3006 міста Олександрія, на посаді гранатометника другої бойової спеціальної групи та старшого інструктора групи зв’язку.

«Виконував завдання в антитерористичній операції на сході України, там отримав поранення, був нагороджений медаллю «За військову службу Україні». Під час навчання в Академії був командиром групи спеціального призначення всі 4 роки. За попереднім розподілом направлений в військову частину 3017, де проходжу службу на посаді командира 1 взводу оперативного призначення роти на бронеавтомобілях», – зазначив лейтенант Ростислав Ручка.

До військової частини 3051 Національної гвардії України для подальшого проходження служби прибули два лейтенанти – випускники Академії. Лейтенанта Олександра Волосовця призначено на посаду командира взводу стрілецької роти (з КЕОП). Лейтенанта Андрія Моргуна – командиром взводу роти оперативного призначення (на БТР). Командир частини підполковник Євген Казанцев закликав офіцерів стати зразком професіоналізму та дисципліни для своїх підлеглих.

Командир 12-ї бригади оперативного призначення полковник Денис Шлега представив новоприбулих офіцерів військовому колективу та привітав їх з успішним завершенням навчання, а також початком нового етапу у їхньому житті. Він зазначив, що новоприбулих фахівців очікує непростий період адаптації після періоду навчання до практичної діяльності, коли за короткий термін необхідно буде відчути ритм військової служби в частині та розібратися із тонкощами своїх функціональних обов’язків.

На новоприбулих офіцерів Східного ОТО чекає нетривалий ввід у посаду, вони наразі вже виконують службово-бойові завдання спільно з підпорядкованим особовим складом. Задля полегшення адаптації випускників до умов служби, за кожним з них на певний період закріплено офіцера-наставника.

Діана Краснікова

Влад Давидовський

Анастасія Павленко

Анатолій Кравченко

Вадим Вигінний