НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

На базі Першої Президентської бригади оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка для військовослужбовців Північного оперативно-територіального об’єднання НГУ пройшов відбірковий етап на право носіння берету з відзнакою.

Берет з відзнакою – жадана мета – досягнути яку можуть далеко не всі. Адже бажаючі носити такий берет, мають пройти важкі випробування – не під силу пересічній людині.

Біг більш ніж на 10 кілометрів в повній амуніції по пересічній місцевості з подоланням штучних та природних перешкод, виконання логічних завдань, надання першої медичної допомоги умовному постраждалому, вправи на влучність з бойової зброї та виконання фізичних вправ, – все це та багато іншого повинні виконати кандидати. Гвардієць, який отримає цей «трофей» вважається елітним та найбільш підготовленим військовослужбовцем Національної гвардії України.

«Такі заходи проходять вже не перший рік. І дуже добре, що кожного року охочих випробувати себе стає все більше і більше. Цьогоріч відбірковий етап пройшли десять військовослужбовців, які й надалі продовжать тренування вже до всеукраїнського випробування», – розповідає заступник командира бригади полковник Василь Дудурич.

Тож, побажаємо військовослужбовцям успіхів вже на фінальних кваліфікаційних іспитах. І нехай переможе найсильніший!

Група інформації та комунікації військової частини 3027