НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

Напередодні дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність.

Представники Головного управління Національної гвардії України та Духовного управління мусульман України на чолі з Верховним муфтієм України шейхом Ахмедом Тамімом була проведена благодійна акція, метою якої визначена підтримка родин загиблих військовослужбовців Національної гвардії України.

«Не про кожного, хто помирає, згадують після смерті. Але захисників Батьківщини будуть пам’ятати багато поколінь. Вояки, які не думали про збереження власного життя, а жертвували собою заради незалежності України, свободи її народу, завжди будуть в пам’яті тих, хто по-справжньому любить Україну. Ми, мусульмани України, також згадуємо цих людей та цінуємо їх внесок в збереження свободи та цілісності держави. Ми також хочемо робити свій внесок і підтримати близьких та рідних загиблих всіма можливими способами й надалі», – прокоментував благодійні акції Верховний Муфтій

У ході спілкування з родинами загиблих військовослужбовців Центрального та Східного оперативно-територіальних об’єднань НГУ були обговоренні питання допомоги, зокрема соціального захисту, медичного обслуговування та психологічної підтримки. Також відбулося вручення пам’ятних буклетів «Назавжди в строю»… подарункових наборів від мусульманської спільноти.

«Ми ніколи не залишаємося без уваги від командування, капеланів, волонтерів. Ми цінуємо і нам дуже важливо отримувати підтримку», – висловив свою вдячність від імені всіх родин, член родини Ігор Мочалов.

«Ми перед вами у неоплатному боргу! Жодні слова не можуть  зменшити біль утрати… Схиляю голову перед дружинами і дітьми; щиро вдячний батькам за виховання героїв, на чиїх подвигах виховуються і будуть виховуватись нові покоління захисників України! Низький уклін славним синам та донькам українського народу, які принесли в жертву своє життя заради збереження незалежності й недоторканності Батьківщини. Ми зробимо все, щоб пам’ять про наших героїв жила», – зазначив представник Головного управління НГУ підполковник Віталій Сиротенко.

Низький уклін славним синам та донькам українського народу, які віддали своє життя заради збереження незалежності й недоторканності Батьківщини.

Пресслужба НГУ