НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Як стати донором та почати рятувати життя, сьогодні власним прикладом показали гвардійці військової частини 3033 у Запоріжжі. Таким чином вони долучились до Всесвітньої благодійної акції – День донора крові, яка цьогоріч проходить під гаслом «Здавайте кров – нехай у світі пульсує життя».

Донорські дні та акції вже багато років є традиційними для військовослужбовців. На постійній основі, вони беруть активну участь у підтримці донорства крові для потреб важкохворих дітей та дорослих, а також важкопоранених побратимів в районі проведення ООС.

Безоплатно, за власним бажанням захисники проходять процедуру забору крові в «Запорізькому обласному центрі служби крові», й для багатьох із них ця благодійна справа звична.

Хоча, це й не дуже приємна процедура, але факт того, що ти можеш допомогти врятувати одним – життя, а іншим – повернути здоров’я, дуже спонукає.

«Допомагати людям – наша гвардійська життєва позиція. Вважаю, що донори – це справжні герої, які живуть серед нас, вони просто приходять і здійснюють свій маленький подвиг. Усі ми розуміємо, що донорство є благочинним, тож чим більше ми діємо та говоримо про необхідність добровільної здачі крові, тим більше громадян задумається над цим питанням», – розповів солдат Владислав Кондрашов.

Ліна Московка