НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Військовослужбовець батальйону спеціального призначення «Донбас» 15-го Слов’янського полку НГУ майор Віталій Куліш посів друге місце на IX літніх Всеукраїнських іграх ветеранів спорту пам’яті М. М. Баки з боротьби самбо, які проходили у Полтаві 24 липня.

Організатори турніру запевняють, що він має стати традиційним. Ми ж поцікавились у Віталія Куліша про змагання та що його надихнуло повернутись до спорту.

«Моя вагова категорія 88 кілограмів. Під час змагань у Полтаві провів три поєдинки, потім виступив у фіналі. Мій результат – друге місце. Команда з Донеччини теж посіла друге місце», – розповів майор Віталій Куліш. Він також зазначив, що часу на перерву у підготовці, фактично, немає. Річ у тім, що вже на початку вересня в Дніпрі планується проведення Чемпіонату України серед ветеранів-майстрів із дзюдо.

І він на них планує виступити: «Кандидатом у майстри спорту із самбо та дзюдо я став у 17 років. Але потім вступив до Кам’янець-Подільського військового училища. Все життя провів у повітряно-десантних військах. Коли прийшов до батальйону спеціального призначення, то почав більш вимогливо ставитись до власного здоров’я, і, власне, повернувся до ветеранського спорту. Моєму наставнику, Анатолію Галицькому, – сімдесят два роки – на цих же змаганнях він посів перше місце», – розповідає пан Віталій.

Уродженець Донеччини Віталій Куліш у 2014 році сильно травмувався під час руху автоколони на схід. Фактично, вчився наново ходити попри нестерпний біль і при цьому не полишав службу, зокрема, й у гарячих точках Донеччини. У Антитерористичній операції брав участь у складі аеромобільних бригад. З 2018 року служить у батальйоні «Донбас», вільний час присвячує саморозвитку та спорту.

Пресслужба угруповання НГУ ОС