НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

 

У лавах Національної гвардії України проходять службу чимало різних особистостей. Але всі вони об’єднанні спільною справою – захист України. Незабаром День автомобіліста і розповідь піде про водія-механіка, який свідомо обрав військовий шлях.

 

 

Старший механік-водій взводу бронетанкової техніки автороти сержант Валерій Кривошеєв мобілізувався ще у 2015 році, коли події на сході загострювались з кожним днем. Під час служби був направлений на навчання до Золочівського навчального центру НГУ, де отримав фахові знання і навички водія БТР.

 

«Після завершення мобілізації прийняв одне з важливих рішень – продовжити службу та підписати контракт. Проходив службу в місті Харків, але з часом перевівся до 15 Слов’янського полку НГУ, що на Донеччині», – розповідає Валерій.

 

 

Вже більше року гвардієць перебуває на посаді водія-механіка БТР-70. Така габаритна техніка має свої особливості та нюанси. Наприклад, її огляд, як зазначає гвардієць: «це важка техніка, але, завдяки хорошим вчителям, цей шлях мені дався відносно легко».

 

 

Керування та догляд за бронетранспортером – нелегка праця, адже треба вміти швидко приймати правильні рішення, планувати та злагоджувати свої дії з екіпажем БТР, постійно тримати транспорт у готовності до бойових дій.

 

Для сержанта Кривошеєва ефективний результат виконання бойових та спеціальних завдань, особливо виконуючи бойові та спеціальні завдання в районні проведення операції Об’єднаних сил, це постійний догляд за технікою.

 

«Якщо брати до уваги те, що бронетехніка використовується фактично щодня, то якісний догляд просто необхідний як в пункті постійної дислокації, так і в умовах бойових дій», – додає гвардієць.

 

Також військовослужбовець постійно відточує навички взаємодії між водієм та навідником у різних умовах для того, щоб водій мав практику керування важким транспортом, а навідник – прицільною стрільбою.

 

 

Загалом, бути водієм – це велика відповідальність в першу чергу за безпечне переміщення особового складу, з якою сержант Валерій Кривошеєв справляється на відмінно.

 

Пресслужба НГУ в ООС