НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

З Днем журналіста!
Сьогодні в Україні журналісти – не лише голос актуальних новин, а й оборонці передньої лінії оборони інформаційного фронту та «спецпризначенці» у відсічі пропаганди й брехні окупанта.
Ви, працівники медіа, виконуєте надважливу місію в усіх куточках України. Навіть там, де щодня стріляють не словами, а кулями.
Велика дяка за Ваш мужній вибір і чесну професійну роботу, за те, що транслюєте у світ достовірну інформацію про наших воїнів, висвітлюєте їхній героїзм, навіть коли вони самі не люблять говорити про подвиги! І при цьому, Ви самі є героями для нас! Нас, військовослужбовців, пов’язує з журналістами не лише співпраця, але і спільні пріоритети – захист прав людей, прагнення до миру, надзвичайна вимогливість до себе і непоборна воля долати труднощі.
Ви так само жертвуєте комфортними умовами життя, а часом – і власним здоров’ям, і всі ваші труднощі лишаються за іншою стороною камери.
Особлива вдячність військовим журналістам і медійникам, які об’єктивно висвітлюють діяльність нашого формування!
Бажаємо усім причетним до цієї роботи невичерпного джерела ідей, професійної мотивації, творчих успіхів і лише позитивних інформаційних приводів!
Разом до перемоги!
 
Пресслужба НГУ