НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У військовій частині 3008 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України триває вакцинація особового складу. Щеплення від коронавірусу вже отримали понад три сотні нацгвардійців.

 

Військових вакцинують вакцинами на вибір: індійською «CoviShield» або китайською «CoronaVac». Вакцини рекомендовані Всесвітньою організацією охорони здоров’я для використання.

Підполковник Володимир Черноусов щеплюється китайською вакциною «CoronaVac». Раніше він сам перехворів на коронавірус, але аналіз показав низький рівень антитіл. Тож, вивчивши усю інформацію про вакцину «CoronaVac» каже, що не розуміє людей, які відмовляються від вакцинації. Адже чим більше буде відсоток щеплених, тим менше хворих на COVID–19.

 

«Своїм прикладом заохочую громадян не вагатися та подбати про своє здоров’я – щеплюватися проти інфекційної хвороби COVID–19. Вже 18 країн схвалили цю вакцину для використання та почали щеплювати нею своє населення. У всьому світі роблять щеплення, щоб запобігти епідемії і ускладненню хвороби», – розповів підполковник Володимир Черноусов.

 

Військова частина забезпечена вже двома вакцинами від коронавірусу – це індійська «CoviShield», розробка Оксфордського університету та шведського концерну «AstraZeneca» та китайська CoronaVac – препарат компанії «Сіновак».

 

 

Вакцинуватися військовим важливо, каже військовий медик. Адже захисники щодня виконують службово – бойові завдання контактуючи із великою кількістю цивільного населення.

 

Анна Лазуренко