НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

Гвардійці військової частини 3008 привітали  родини  загиблих бойових друзів з прийдешніми Новим роком та Різдвом Христовим.

Новорічні  свята – хороша нагода приділити більше уваги тим,  в чиїх руках і серцях плекалися Герої, які у боротьбі за українську державність віддали найдорожче – свої життя.

Напередодні новорічних свят гвардійці військової частини 3008 відвідали дванадцять сімей загиблих воїнів та привітали їх з прийдешніми святами. Побажали міцного здоров’я, Божого благословення, добра, миру та висловили слова подяки, співчуття і розуміння непоправимої втрати. Заразом поцікавились нагальними для родини проблемами і першочерговими потребами.

«Наші з вами зустрічі напередодні великих свят вже стали доброю традицією. Ваші сини, чоловіки, батьки – справжні Герої, які у непростий для України час стали на її захисті. Командування військової частини 3008, і за будь – якої нагоди, опікується цими родинами,  проявляє турботу та небайдужість. Щиро вдячні вам, що виховали справжніх патріотів України. Нехай  гарний святковий настрій збережеться у ваших серцях  упродовж всього наступного року, а щедра доля  наділить ваші родини міцним здоров’ям, щастям і любов’ю», – зазначив під час зустрічі заступник командира полковник Олександр Волох.

Після привітань та слів підтримки члени родин загиблих гвардійців отримали подарунки.

Гвардійці військової частини 3057 відвідали та привітали з Новим роком та Різдвом Христовим рідних військовослужбовців, які віддали своє життя захищаючи Батьківщину.

Вітаючи родини з Новорічними святами, гвардійці побажали їм міцного здоров’я, добробуту, миру та щастя. Разом з привітаннями військовослужбовці частини вручили листи-привітання від Головного управління НГУ, а також подарунки.

В свою чергу, рідні загиблих воїнів подякували гвардійцям за піклування та допомогу.

Схиляємо голови у пам’ять про наших побратимів.

Анна Лазуренко

Група інформації та комунікації військової частини 3057