НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У Шостці заступник командувача Національної гвардії України (зі служби) генерал-лейтенант Микола Миколенко представив новопризначеного командира військової частини 3022. Відтепер військову частину очолить підполковник Максим Кіцелюк.

«Військова частина 3022 відіграє дуже важливу роль у забезпечені боєздатності нашої держави, виконуючи завдання з охорони важливих об’єктів. Саме тому на командира лягає велика відповідальність. Колектив та я особисто впевнені у Вашій професійності, компетентності, порядності та розраховуємо на чіткий та системний підхід в організації роботи», – зазначив Микола Миколенко.  

Підполковник Максим Кіцелюк пройшов службу на посадах починаючи від командира взводу до першого заступника командира військової частини – начальника штабу.

У 2004 закінчив Харківський військовий інститут внутрішніх військ МВС України, а у 2016 отримав диплом магістра Національної академії Національної гвардії України. Виконував конституційний обов’язок в зоні проведення АТО/ООС.

За особисту мужність і героїзм, вірність Військовій присязі та українському народові, нагороджений відзнакою президента України «За участь в АТО».

Пресслужба НГУ