НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

13 та 14 січня військовослужбовці Національної гвардії України військової частини 3035  привітали  виконавчий апарат Луганської обласної державної адміністрації, військово-цивільну адміністрацію Севєродонецька, Донецьку обласну військово-цивільну адміністрацію, міську раду Краматорська та Слов’янська, міську військово-цивільну адміністрацію зі святом святого Василя та Новим роком (за старим стилем).

 

 

Віршованими щедрівками та жартівливими піснями нацгвардійці у яскравих костюмах висловлювали колективу обласної та міської  адміністрації побажання усіляких гараздів, аби увесь Новий рік пройшов у злагоді та радості.

 

Для усіх присутніх цього дня лунали веселі народні та більш сучасні віршовані вітання, побажання щастя, здоров’я та достатку у новому році від Маланки, Кози, циганки та інших учасників дійства.

 

 

Оскільки переддень Старого Нового року в народі ще називають Щедрим вечором, то керівництво обласної і міської рад вручило по традиції щедрувальникам солодкі гостинці.

 

Завершилася вистава виступом геніального оркестру військової частини, який супроводжував музикою усе дійство щедрівок. Це був неймовірний симбіоз акторів та музикантів, який глядачі  підтримували оплесками.

 

 

Дякуючи військовим за щирі привітання, які створили святкову атмосферу, керівник Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області Олександр Стрюк побажав присутнім: «Нехай вам буде достаток, міцне здоров’я та мирне небо над головою за  добрі слова, подаровані всім усмішки та святковий настрій. Від імені всіх працівників бажаю Вам, добра, мужності та щасливого Нового року!»

 

 

Пресслужба угруповання НГУ ОС

Анжела Шпичак, Нікіта Тафійчук