НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У Києві, на станціях столичного метрополітену, пройшли планові тактико-спеціальні навчання з антитерористичної діяльності Антитерористичного центру при Головному управлінні Служби безпеки України у місті Києві.

За легендою, на платформі однієї зі станцій відбувся вибух невстановленого предмета, у той самий час на іншій станції умовні терористи зупинили вагон потягу метрополітену та захопили в заручники 15 мирних громадян. Тренування відбулись в умовах, що максимально наближені до реальних.

У ході навчань на території міста було введено у дію план антитерористичних заходів, із залученням сил СБУ, НГУ, ДСНС, НПУ та працівників КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» КМДА і Товариства Червоного Хреста України.

За результатами тактико-спеціальних навчань усі підрозділи успішно впоралися зі своїми завданнями — сторонніх осіб на територію проведення операції допущено не було, «поранених» евакуйовано з місця події з подальшим наданням медичної допомоги, «терористів» затримано, а «заручників» звільнено.

Група інформації та комунікації військової частини 3030