НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

Близько 90 військовослужбовців долучились до забігу у центрі столиці аби нагадати, що в Україні вже 8 рік триває війна. Гвардійці Північного ОТО кілька днів поспіль долучаються до забігу, який розпочався 7 листопада 2021 року у селищі Нью-Йорк Бахмутського району, що знаходиться в 1 км від зони бойових дій на Донбасі.

«Національна Гвардія з перших днів війни захищає державний суверенітет, тому ми не можемо стояти осторонь, коли у всій країні небайдужі громадяни беруть участь у цьому проекті. Тому я вважаю, що нацгвардійці мають бути одними з перших, хто долучається до таких заходів і нагадують всьому світові, що ми продовжуємо боротися за незалежність», – розповідає начальник фізичної підготовки і спорту Північного Київського ТУ НГУ підполковник Володимир Горнік.

Зазначимо, що замість стартових номерів учасники марафону отримали факти про російсько-українську війну, такі як: кількість загиблих військових, кількість вимушено переміщених сімей  або площа захопленої території.

«Я приєднався до учасників марафону, бо вважаю, що необхідно частіше нагадувати світовій спільноті про те, що у нашій країні і досі триває війна. Мені хотілося власним прикладом привернути увагу своїх знайомих та друзів до актуальних проблем у нашому суспільстві. Сьогодні я біг у бронежилеті вагою 9 кг, таким чином підкреслив, що я – військовослужбовець, а також випробував свої можливості на дистанції 21 км», – поділився один з учасників забігу, гвардієць батальйону спеціального призначення Північного ОТО.

Нагадаємо, що підтримати акцію можуть усі охочі, для цього необхідно пробігти будь-яку дистанцію у будь-якій точці світу. По завершенню марафону усі учасники отримають пам’ятні медалі з частинкою гільзи зі сходу України.

Відділення інформації та комунікації Північного Київського ТУ