НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

На території собору Святої Софії відбулась урочиста Божественна літургія, яку очолили два Предстоятелі — Всесвятійший Вселенський Патріарх Варфоломій та Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній.

 

Під час візиту Вселенського Патріарха Варфоломія у Київ гвардійці разом з працівниками Національної поліції України забезпечили публічний порядок біля Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря та Верховної Ради України.

У перший день приїзду до столиці, Вселенський патріарх разом із предстоятелем Православної Церкви України – Епіфанієм, вшанували пам’ять загиблих захисників у російсько-українській війні та жертв Голодомору-геноциду 1932-1933 років, поклавши квіти до «Стіни пам’яті полеглих захисників України» та до пам’ятного знаку жертвам Голодомору-геноциду українського народу на Михайлівській площі. Після чого Вселенський Патріарх Варфоломій прибув до Верховної Ради України, де зустрівся з головою Парламенту – Дмитром Разумковим.

Довідково: Вселенський Патріарх Варфоломій Предстоятель Константинопольської Церкви прибув до Києва для участі в урочистих заходах з нагоди святкування 30-ї річниці Незалежності України.

Відділення інформації і комунікації Північного Київського ТУ