НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

3 серпня, відбулась перша репетиція парадних розрахунків до параду військ з нагоди 30-ї річниці Дня Незалежності України. На злітну смугу ДП “Антонов” з’їхалися тисячі військовослужбовців та співробітників силових структур.

Так, пішу колону зведених парадних розрахунків Національної гвардії представлятимуть одразу 4 “коробки”: військовослужбовці спеціального навчально-тренувального батальйону “Почесна Варта”, кінологічний підрозділ зі службовими собаками, курсанти Національної академії та зведений оркестр Національної гвардії України.

“Я дуже пишаюсь тим, що саме мені та моїм побратимам випала можливість брати участь в такій грандіозній події у житті нашої країни. Ми ретельно готуємось до параду, відточуючи кожен рух до ідеалу. Оскільки це дуже важлива та відповідальна місія – представляти обличчя Національної гвардії України”, – поділився враженнями солдат військової частини 3027 Владислав Гриценко.

Передбачається, що цьогоріч парадні розрахунки пройдуть Хрещатиком новим стройовим кроком, який вони з легкістю вже опанували. Основною відмінністю стало те, що тепер ногу під час руху потрібно підіймати на 10-15 см.

Отож, за результатом репетиції, парадний розрахунок батальйону “Почесна варта” було визнано найпідготовленішим підрозділом серед усіх учасників параду.

Група інформації та комунікації військової частини 3027