НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Живим концертом гвардійці військових частин привітали вчителів із професійним святом.

Так, ще ще до початку занять  військовий оркестр військової частини 3008 зустрічав вчителів біля кількох вінницьких шкіл. Під музичний супровід  гвардійці дарували квіти та дякували педагогам за знання та виховання.

«Я тут працюю більше 20 років і такого привітання я ще не чула. Велике спасибі. Військовий оркестр став сюрпризом для всіх вчителів. Це надзвичайно приємно, що вони завітали привітати нас з професійним святом», – говорить вчитель англійської мови школи I-III ступенів №8 Оксана Бересенюк.

«Ми дякуємо усім вчителям за невтомну сумлінну працю, навчання, виховання та формування молодого покоління, майбутнього нашої держави. Ми створили святковий настрій, щоб вони знали, що ми про них не забуваємо. В подарунок ми зіграли відомі композиції», – говорить начальник оркестру військової частини 3008 лейтенант В’ячеслав Павлюк.

Яскравий гастрольній тур здійснив і військовий оркестр Слов’янського полку.

30 вересня у Центрі дитячо-юнацької творчості Слов’янська відбувся урочистий захід до Дня працівників освіти. На святі були присутні ті, хто своє життя присвячує важкій та благородній праці – навчанню дітей. Це педагоги загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних закладів та ветерани педагогічної праці.

Під час святкового концерту глядачі отримали неймовірні враження від виступів танцювальних та співочих колективів Слов`янська. Приємним сюрпризом для працівників закладів освіти став виступ оркестру військової частини 3035.  

Так само живим концертом маріупольські гвардійці під музичний супровід дякували педагогам за знання та виховання.

«Від себе особисто та особового складу нашої військової частини хочу подякувати за щоденну напружену працю вчителям, які не тільки щедро діляться своїми знаннями, а й виховують молоде покоління свідомих громадян, справжніх патріотів своєї держави. Низький уклін Вам і Слава Україні!», – з таких слів гвардійського оркестранта Павла Петіна музиканти розпочали свій святковий концерт.

За матеріалами з військових частин