НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

Життя військовослужбовців багато в чому залежить від знань заходів першої медичної допомоги та вміння застосовувати їх на практиці. На базі медичного пункту військової частини 3012 розпочались збори з середнім медичним персоналом.

Упродовж двох днів фельдшери та санітарні інструктори вдосконалять як теоретичні, так і практичні навички з надання медичної допомоги пораненим або травмованим військовослужбовцям, що знаходяться у невідкладних станах, пов’язаних з порушенням життєво важливих функцій організму.

У перший день з нацгвардійцями провели заняття з тактичної медицини на яких розповіли військовим медикам як правильно оглядати пораненого без свідомості на полі бою, практично відпрацювали зупинку кровотечі, переворот у стабільне бокове положення пораненого, а також евакуацію в безпечне місце.

«Сьогоднішні заняття були цікаві та насичені. Усі ми уважно слухали та намагались якомога більше запам’ятати, адже ці знання і вміння необхідні. Вважаю, що такі збори надають медикам змогу оновити та підвищити свої вміння та навички», – розповіла санітарна інструкторка молодший сержант Інна Кучер.

На медиків чекає ще один день занять. Наприкінці зборів кожен складатиме заліки, аби підтвердити готовність надання домедичної підготовки при невідкладних станах та основ тактичної медицини.

Діана Крайнова