НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У Національній академії Національної гвардії України пройшло чергове засідання гуртка англійської мови “D-club” з курсантами та студентами гуманітарного факультету.

Гурток провела доцент кафедри філології, перекладу та стратегічних комунікацій Анастасія Коваль разом з представниками Об’єднаної оперативно-тактичної групи Збройних сил Канади в Україні.

Заняття було присвячено темі “Self-development and Personal Qualities” (саморозвиток та особисті якості людини). Курсанти та студенти разом з іноземними гостями обговорили питання розвитку особистості, формування професійно-важливих якостей та основних ознак лідерства.

«Варто зазначити, що крім отримання неоціненного досвіду спілкування з носіями досвіду, учасники дізнались про тонкощі і відмінності у значеннях слів, що позначають риси характеру, почули практичні поради щодо майбутньої перекладацької діяльності. Взагалі після таких занять з носіями мови курсанти стають більш розкритими та впевненими, вони висловлюють свої думки та не бояться помилятися», – зазначила доцент Анастасія Коваль.

Анастасія Коваль запропонувала присутнім пройти психологічний тест на визначення лідерських якостей з подальшим обговоренням його результатів.

«Враження від організованого заходу дуже позитивні. З кожним новим заняттям з нашими іноземними друзями помічаєш, що стає простіше розуміти англійську мову. Під час спілкування усвідомлюєш, що дійсно ти маєш певний рівень підготовки, який вже можна використовувати, що, на мою думку, мотивує і надихає, – поділився враженнями командир групи сержант Євген Мірошин. – Також для себе відмітив цікаві граматичні конструкції, які використовують наші гості. На контрасті з мовою канадських військовослужбовців починаєш помічати граматичні помилки і загальні недоліки своєї мови, що дає більш чітке уявлення про напрям роботи. Сподіваюсь на подальшу можливість долучитися до подібних занять!».

За словами офіцера з розробки навчальних програм для офіцерського складу операції UNIFIER капітана Девіда Макдональда, курсанти мають високий рівень знань англійської мови та мотивацію до його вдосконалення.

Крім того, у навчальному закладі пройшла зустріч військових Канади з професором кафедри філології, перекладу та стратегічних комунікацій Поліною Ткач та офіцером відділу євроатлантичної інтеграції Дмитром Одерієм. Присутні обговорили залучення представників операції UNIFIER до проведення занять з лідерства та гуртка зі стратегічних комунікацій.

«Ми дуже цінуємо можливості переймати досвід країн НАТО, тому співпраця з вами для нас цінна та важлива. Ваші колеги з операції UNIFIER цього року вже залучалися до проведення гуртка з лідерства з курсантами. Вони охопили тему лідерства стосовно підпорядкування та взаємовідносин між командиром та підлеглими. Курсанти були у захваті після цієї зустрічі та зовсім по-іншому почали сприймати тему лідерства. Тому, хотілося б продовжити рухатися у такому напрямку та цього разу акцентувати увагу саме на командному лідерстві», – зазначила Поліна Ткач.

Вже наступного тижня військові Канади проведуть заняття з курсантами гуманітарного факультету.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікацій НА НГУ