НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

Десять мікроавтобусів, ключі від яких водіям днями вручили у Києві, вже надійшли до гвардійських військових частин у Кривому Розі, Полтаві і Кременчуці.

Спеціалізовані автобуси виготовлені на замовлення Національної гвардії. Вони побудовані на шасі “Ford Transit” з урахуванням досвіду та потреб військових частин, що несуть службу з охорони громадського порядку.

“Вдосконалені мікроавтобуси, що надійшли до нашої частини, дозволять оперативніше виконувати завдання за призначенням не лише у місті, але й за межами пункту постійної дислокації”, – відзначив командир патрульної роти на автомобілях військової частини 3011 Владислав Гоморов.

Заступник начальника Центрального територіального управління з озброєння – начальник технічної частини полковник Юрій Педько підкреслює:

“Ці зручні і сучасні спецавтомобілі – вимога сьогодення. Із сучасною технікою значно зростає оперативність військових підрозділів. Високий комфорт для особового складу, надійність і облаштованість автомобілів – це запорука вчасного, точного і якісного виконання поставлених завдань гвардійцями”.

Група інформації та комунікації Центрального ТУ