НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Підписання меморандуму про співпрацю та взаємодію в галузі культури та мистецтв відбулося в залі обласної філармонії імені Іри Маланюк. Це перший подібний меморандум у Західному оперативно-територіальному об’єднанні. Участь у ньому взяли представники військових частин 1241, 3072 Національної гвардії та заклади культури міста.

Заступник начальника Західного ОТО з персоналу полковник Станіслав Басараб, а також командири військових частин полковники Роман Науменко та Андрій Махобей обмінялися привітаннями й рукостисканнями з начальником управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської обласної державної адміністрації Володимиром Федораком.

«Культурний відпочинок і дозвілля необхідні військовослужбовцям, це сприяє моральному та духовному відновленню їх та членів їхніх родин. Адже високе мистецтво – це завжди ліки проти бойового стресу та професійного вигорання, – зауважив полковник Станіслав Басараб, і підсумував, – я вдячний усім присутнім за підтримку та вагомий внесок у культурний розвиток військовослужбовців Національної гвардії України. Дякую, що цінуєте нас і нашу роботу».

Підписання меморандуму ознаменувало початок нового та плідного етапу співпраці військових частин Нацгвардії та провідних культурних та мистецьких закладів Івано-Франківська.

«Метою цього меморандуму є організація широкої та результативної співпраці між сторонами в питаннях покращення культурного відпочинку нацгвардійців. Ми прагнемо насамперед до взаємного й ефективного партнерства у сфері розбудови громадянського суспільства, зміцненні морального духу та підвищення освітнього та духовного рівня наших військовослужбовців», – зазначив Володимир Федорак.

Чимало представників галузі культури міста та області також були присутніми під час цієї події, яка завершилася святковим концертом. Зокрема у філармонії можна було насолодитися блискучими виступами оркестру військової частини 1241, ансамблю народної музики «Бревіс», співачок Оксани Кречко та Ірини Борух, а також надзвичайного артиста розмовного жанру Ігоря Чепіля.

Василь Балан