НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Сьогодні, 8 листопада, відбувся візит представників Київської асоціації військових аташе та міжнародних організацій до Міжнародного міжвідомчого багатопрофільного центру підготовки підрозділів Нацгвардії у селі Старе, на Київщині.

Близько 50 військових аташе та іноземних дипломатів ознайомилися із основними функціями і завданнями Національної гвардії України, її досягненнями та роллю у секторі безпеки й оборони держави.

«Національна гвардія України – потужний воєнізований організм з правоохоронними функціями, який веде бойові дії, забезпечує мир та спокій на вулицях нашої держави. Наразі довіра громадян до Нацгвардії складає понад 50%», – підкреслила заступниця міністра внутрішніх справ України Мері Акопян.

Вона також наголосила на важливості відносин НГУ з іноземними партнерами.

«Я впевнена, що найближчим часом Нацгвардія долучиться до заходів, які проводяться тренувальною операцією Orbital. Ми відкриті до діалогу та запрошуємо міжнародних партнерів до співробітництва», – сказала вона.

Командувач Національної гвардії України Микола Балан підкреслив, що міжнародна підтримка є вкрай важливою для України під час протистояння російській агресії та відстоювання національних інтересів.

«Ми цінуємо те, що перспективи розвитку Національної гвардії є в порядку денному ініціатив послів країн «Великої сімки» в Україні, Європейського Союзу та НАТО. Для нас це не тільки висока оцінка та міжнародне визнання, а й відповідальність за впровадження кращих світових практик та стандартів у нашу діяльність», – зазначив Микола Балан.

Під час візиту представлено сучасну військову техніку, новітні засоби зв’язку та зразки озброєння, якими комплектуються підрозділи НГУ, навчальні класи й тренажери. Крім того, на військовому стрільбищі Міжнародного центру підрозділи спеціального та оперативного призначення продемонстрували десантування бійців з гелікоптера, евакуацію поранених, роботу снайперських пар й прийоми тактичної медицини.

Також командувач Нацгвардії та заступниця міністра внутрішніх справ Мері Акопян вручили відомчі нагороди військовослужбовцям Національної гвардії України. 

Пресслужба НГУ

Фото Руслана Андрусіва