НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Триста екземплярів книжок художньої літератури, психології та про саморозвиток отримали нацгвардійці 2 Галицької бригади Нацгвардії України. Усі вони знайдуть своє місце на поличках бібліотеки у Центрі культури та дозвілля бригади.

Такий подарунок військові отримали завдяки проєкту «Військо читає», який має на меті поповнити книгами бібліотеки військових частин у різних куточках країни. Книжки вже отримали військові частини Збройних сил України, Сил спеціальних операцій та Головного управління розвідки ЗСУ України.

Із представниками цього проєкту методист Центрі культури та дозвілля Софія Оводенко познайомилась під час Книжкового форуму у Львові. Каже, що про проєкт чула давно, і хотіла до нього долучитись.

«На форумі я спеціально шукала представників цього проєкту, – розповідає Софія. – Розповіла про нашу військову частину та гвардійців, які постійно читають. Є багато строковців і офіцерів, які тримають руку на пульсі новітньої літератури і запитують про неї. Добре, що маємо змогу задовольняти читацькі вподобання гвардійців».

Аліна Новікова