НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Командир 3-го батальйону військової частини 3002 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України підполковник Сергій Соловей та Голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко, підписали Меморандум про співпрацю та взаємодію у галузі культури та мистецтва.

Меморандум передбачає організацію широкої співпраці між сторонами, щодо взаємної допомоги в організації культурного відпочинку військовослужбовців військової частини 3002 НГУ та популяризації культурно-мистецького життя Ужгорода та краю серед військовослужбовців.

Гвардійці матимуть безкоштовний доступ до відвідування виставок, музейних експозицій, лекторіїв та інших заходів культури, які організовує обласна рада.

«Ми шануємо наших захисників, які одні із перших стали на захист нашої держави та донині зі зброєю у руках стримують ворога на її східних рубежах, і тому із приємністю зробимо усе можливе для їх духовного розвитку», – зазначив очільник обласної ради.

Підполковник Сергій Соловей у свою чергу наголосив:

«Духовний розвиток є невід’ємною частиною виховання сучасного гвардійця. Пізнання історії, традицій, культури такого багатонаціонального та багатогранного Закарпаття повинно стимулювати військовослужбовця до самовдосконалення, що в результаті, повинно вплинути і на якість виконання службових завдань. Ми дуже раді, що у цій справі, нам назустріч пішов саме головний представницький орган краю».

Олександр Коробко