НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Військова частина 1141 НГУ відзначила свою 27 річницю. З нагоди свята до частини завітали представники обласної та міської  влади, духовенства та правоохоронних структур.

Командир військової частини 1141 підполковник Василь Гуртовський, звертаючись до присутніх на заході, подякував кожному військовослужбовцю за сумлінну щоденну працю в ім’я українського народу.

«День за днем, цеглина за цеглиною ми будуємо історію новітнього українського війська, постійно вдосконалюємося і стаємо більш професійними. Удосконалюється не лише зовнішній вигляд частини, ми докладаємо зусиль і для якісної підготовки кожного військовослужбовця. Праця кожного з вас високо оцінюється не лише вищим командуванням, а й лучанами, волинянами. Тож давайте разом цінувати, що маємо, берегти і примножувати славетні традиції нашої частини і Національної гвардії України в цілому», – наголосив він

Уже майже  20 років у військовій частині служить прапорщик Микола Бандура. 18 років прослужив у патрульних підрозділах частини, брав участь у бойових діях на сході України. Нині він один з тих, хто забезпечує охорону дипломатичних представництв та консульських установ. Каже, за ці десятиліття військова частина зазнала суттєвих змін і ні дня не жалкує, що свого часу присягнув на вірність українському народові.

«Військова частина – це, можна сказати, мій другий дім. Військовослужбовці – одні з тих, хто першими стане на захист наших громадян і я гордий, що свого часу доєднався до великої дружньої сім’ї, що зветься  Національна гвардія України. Сьогодні маю лише одне бажання, щоб на нашій  українській землі запанував мир і постріли гармат, автоматів ми чули лиш у фільмах з екранів телевізорів», зазначив Микола Бандура.

З рук поважних гостей за службові досягнення військовослужбовці отримали почесні нагороди.  Святкового настрою присутнім на святі додали музичні вітання від ансамблю народного співу «Квіти Волині» та Заслуженого артиста естрадного мистецтва України Сергія Скулинця.

 

Юлія Ковпак