НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Військовослужбовці, які напередодні святкування Дня прапора України та 30-ї річниці Незалежності України, вийдуть у своє перше самостійне патрулювання охорони громадського порядку, упродовж декількох місяців пройшли ретельну підготовку та стажування на вулицях Маріуполя і сьогодні вони вперше заступають на службу з охорони громадського порядку, вже не в якості стажувальників, а у якості повноцінних патрульних.

Так, у Маріуполі на площі Воїнів-визволителів на гарнізонному інструктажі привітали гвардійців, які вперше заступають до самостійного несення служби з охорони громадського порядку. 

На заході були присутній командир Маріупольської бригади Нацгвардії полковник Денис Шлега, представники Національної поліції, ДСНС, прикордонної служби, а також Служби безпеки України.

 

(На фото 10 гвардійців 12-ї бригади оперативного призначення імені Дмитра Вишневецького, які проявили себе під час вводу в службу у якості стажерів, отримують подяки).

«Так склалося, що ваше перше патрулювання співпало із переходом на посилене несення служби. Вітаю із цією значною подією кожного з вас. Сподіваюсь, що ви зробите все можливе, щоб наше місто стало ще безпечніше, красивіше і гарніше, а Маріупольці та гості міста почуватимуться у безпеці», – звернувся до гвардійців командир Маріупольської бригади Нацгвардії полковник Денис Шлега.

Наразі наряди Маріупольської бригади Нацгвардії, починаючи 21 серпня, посилено патрулюватимуть адміністративні райони Маріуполя, а також курортні селища Мелекіне, Урзуф та Білосарайська Коса.Група інформації і комунікації військової частини 3057