НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

22 грудня на території військової частини 3082 Північного ОТО, після капітального ремонту відновила свою роботу солдатська їдальня.

Під час урочистих заходів з нагоди відкриття їдальні командир частини підполковник Ігор Оринко та заступник командира частини з тилу старший лейтенант Віталій Шиша перерізали червону стрічку, а військовий капелан  Євген Орда освятив та окропив приміщення свяченою водою.

«Сьогодні у нашій військовій частині відбулось відкриття оновленої солдатської їдальні після капітального ремонту з оновленим обладнанням та новими меблями. Це покращить роботу кухарів, щодо приготування різноманітних страв для наших військовослужбовців.  Також хочу подякувати керівництву Національної гвардії за надану підтримку та допомогу у розбудові об’єктів військової частини», – розповів командир частини підполковник Ігор Оринко.

Нині всі приміщення їдальні оснащені відповідно до сучасних вимог та стандартів. Під час проведення ремонтних робіт на кухні було встановлено кондиціонери, посудомийну машину, сучасну систему вентиляції та лінію самообслуговування.

«Дуже чудово, що в нашій військовій частині постійно проводяться роботи з покращення побутових умов. Це значно полегшує проходження військової служби», – поділився враженнями старший солдат Олександр Варару.

Відтепер наші гвардійці мають різноманітне та якісне харчування щодня.

Група інформації та комунікації військової частини 3082