НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Сертифікати про завершення навчання отримали  військовослужбовці, які близько трьох місяців опановували інтенсивний курс підготовки на основі кваліфікаційного стандарту бойового медику взводу..

«Бойовий медик, окрім роботи на передовій, організовуватиме та проводитиме заняття з особовим складом свого підрозділу, адже кожен з випускників – це інструктор, який принесе у війська знання та навички, а це врятовані життя людей»,- наголосив начальник Навчального центру НГУ полковник Михайло Кулик

В перспективі очікується збільшення кількості інструкторів, яке в свою чергу дозволить покращити спроможності Навчального центру в подальшій підготовці бойових медиків.

«Сьогодні від вашої роботи залежить дуже багато. Чітка система надання першої медичної допомоги, яку ви вибудуєте у себе в підрозділі, стане запорукою збереження життя та здоров’я ваших побратимів. Тільки професіонал готовий взяти на себе таку відповідальність»,- зауважив командир групи медичної підготовки майор Максім Дессль-Трудель, який  разом з помічниками здійснював супровід курсу підготовки бойових медиків.

Ми дякуємо нашим друзям із Об’єднано оперативно тактичної групи Збройних сил Канади в Україні за всебічну підтримку у підготовці військових Національної гвардії України.
Сильні разом, Strong togenther!

Група інформації і комунікації НЦ НГУ