НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

За результатами відбірного етапу 7-го сезону чемпіонату України з футболу серед команд Ліги учасників АТО визначилися 24 кращі команди.

Фінальна частина змагань за КУБОК ГЕРОЇВ АТО 2021 стартує з 09:30 4-го жовтня під Києвом в місті Вишневе на Центральному стадіоні. Матчі фінальної частини також гратимуть на НТБ «Динамо» (Київ) у Кончі Заспі та в місті Бровари.

«Ніщо так не об’єднує нас як футбол. Для нашої спільної перемоги потрібна єдність українців і цьому неабияк у колі військових та правоохоронців сприяє Федерація Футболу учасників АТО під егідою Всеукраїнського Об’єднання учасників АТО «Українці Разом». Бажаю всім перемоги, бо переможених серед вас не буде, тут вже лише кращі», – запевнив на відкритті генерал-лейтенант Юрій Лебідь.

24 найкращі команди Всеукраїнської Футбольної Ліги учасників АТО сезону 2021 року розподілені на шість груп по чотири команди в кожній. Команди, які зайняли перші та другі місця у своїх групах регіональних дивізіонів ЗАХІД, СХІД, ПІВНІЧ, ПІВДЕНЬ, ЦЕНТР та КИЇВ розмістилися в групах фінальної частини чемпіонату сіяними.

Президент Федерації Футболу учасників АТО і голова об’єднання «Українці разом» Руслан Руденко, каже що щороку кількість команд учасників тільки росте. «У 2015 року до участі було зареєстровано 10 команд, а сьогодні гратимуть вже 98 команди. Шість володарів кубку ми вже маємо: одну перемогу отримали ветерани збройної агресії Росії проти України, двічі були переможцями команда ЗСУ, двічі представники НГУ та один раз представники СБУ. Ці змагання – це чудова можливість отримати учасникам АТО/ООС спортивну реабілітацію та нагода для налагодження взаєморозуміння.

13 жовтня зіграють матч за третє місце (12:00) і фінал (14:00). О 16:00 розпочнеться урочиста церемонія нагородження учасників та переможців 7-го сезону чемпіонату України з футболу серед команд Ліги учасників АТО на КУБОК ГЕРОЇВ АТО 2021 на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського.

Організатором та засновником цього чемпіонату вже сьомий рік поспіль є Федерація Футболу учасників АТО під егідою Всеукраїнського Об’єднання учасників АТО «Українці Разом» та за підтримки Міністерства у справах ветеранів України, Футбольного клубу «Динамо» (Київ).

Варто зазначити, що Всеукраїнська Футбольна Ліга учасників АТО – це єдиний в Україні чемпіонат з футболу серед учасників та ветеранів АТО/ООС, де участь приймають 100% учасників бойових дій – захисників України. Чемпіонат офіційно внесений в Єдиний календар фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2021 рік.

Цього року у чемпіонаті беруть участь рекордна кількість 98 команд сектора безпеки та оборони України і ветеранів АТО/ООС, а це більше трьох тисяч учасників бойових дій – захисників України.

Начальник служби організації спортивної роботи відділу фізичної підготовки департаменту професійної підготовки полковник Сергій Забродський розповів, що Національна гвардія жодного разу не пропускала турнір чемпіонату.

У цьому році 10 команд НГУ брали участь у міжрегіональній боротьбі у військових частинах, але до фінального етапу пройшли 6 команд, які боротимуться за кубок».

Довідково: Всеукраїнська Футбольна Ліга учасників АТО – це постійно діюча та наймасштабніша в Україні з 2015 року програма психологічної і спортивно-оздоровчої реабілітації учасників бойових дій, яка складається із шести регіональних дивізіонів.

 

За матеріалом сайту «Укрінформ»

Фото Анастасії Салашної та Володимира Черняка

Відео Віктора Петриченка