НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Протягом тижня відділом комплектування було направлено 35 кандидатів до вступу на військову службу за контрактом та проведено 22 заходи та зустрічі з популяризації військової служби у  Києві, Дніпрі, Одесі, Харкові та Львові.

Фахівці Іміджево-видавничого центру на профорієнтаційних заходах розповіли про порядок прийому на військову службу, пропонували зацікавленим громадянам визначитись щодо служби у військових частинах Національної гвардії України.

Всі охочі мали змогу дізнатись про навчання в Національній академії НГУ, умови вступу, перспективи та проходження служби на офіцерських посадах.

У міських центрах зайнятості, центрах надання адміністративних послуг, закладах професійно-технічної освіти, військових комісаріатах та в навчальних закладах було розміщено інформаційні плакати. Всім присутнім презентували брошури з детальною інформацією про умови вступу до Національної академії, проходження військової служби за контрактом та військової служби у військовому резерві.

Хочеться зазначити, що співпраця з адміністративними установами позитивно впливає на імідж Національної гвардії України, де кожний учасник даних заходів дізнається про важливість завдань, які стоять перед нашими військовослужбовцями.

Відділ комплектування ІВЦ НГУ