НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

З 1 по 5 листопада 2021 року рекрутери відділу комплектування Іміджево-видавничого центру Національної гвардії України спільно з представниками територіальних управлінь провели 12 інформаційно-іміджевих заходів серед молоді та не працевлаштованого населення.

Гвардійці розповіли про переваги проходження військової служби за контрактом, навчання в Київському інституті Національної гвардії України та Національній академії Національної гвардії України, а також презентували брошури з детальною інформацією про умови вступу на службу за контрактом та до відомчих вищих навчальних закладів за державним замовленням. Активний діалог між учасниками заходів  дозволив отримати відповіді  на всі запитання щодо проходження військової служби та навчання.

 

«Презентації гвардійцями військової професії на різного роду профорієнтаційних та інформаційних форумах, ярмарках, семінарах, уроках мужності тощо серед багатьох категорій населення надають змогу поширити інформацію про Нацгвардію як альтернативу гідного працевлаштування та самореалізації», – зазначив начальник Східного відділення комплектування підполковник Олексій КОСТІН під час проведення міні-ярмарки вакансій для шукачів роботи у м. Харкові.

 

Відділ комплектування ІВЦ НГУ