НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У миколаївській військовій частині 3039  продовжується підготовка військовослужбовців строкової служби, які призвані до лав Національної гвардії України восени 2021 року. 

На військовому стрільбищі частини вони вперше в житті виконували вправи стрільб зі стрілецької зброї. Заняття проходили під керівництвом досвідчених інструкторів, які мають бойовий досвід в районі проведення ООС/АТО та неодноразово проходили підготовку у фахівців зі спецпідрозділів армій НАТО.

«Мені дуже подобається, що ми знайшли із хлопцями контакт. Вони вчяться із задоволенням, мають позитивне ставлення до служби, бажають проходити службу», — розповів командир відділення молодший сержант Костянтин Горегляд.

Вже з перших днів підготовки, досвідчений інструкторський та офіцерський склад навчає поповнення азам військової служби: щоденні заняття із фізичної та стройової, тактичної, військово медичної, вогневої підготовки та з інших предметів навчання.

«У нас є дуже багато занять такі як стройова, де ми навчаємось ходити, і вогнева підготовка, де ми вчимося стріляти та вивчаємо заходи безпеки. Я хочу охороняти громадський порядок, приносити користь своєму місту, допомагати людям», — розповіла солдат Інна Магомедова.

Дмитро Горбачик