НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

05 жовтня 2021 року під головуванням заступника Міністра соціальної політики України Віталія Музиченка відбулося засідання Координаційної ради з питань реалізації Імплементаційної угоди між Кабінетом Міністрів України та Організацією HATO з підтримки та постачання про реалізацію співпраці у сфері медичної реабілітації (далі – Координаційна рада) у форматі відеоконференції.

У засіданні Координаційної ради взяли участь Військово-морський аташе Посольства України в Республіці Болгарія, перший секретар Оборонної секції Місії України при НАТО, представники Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату Кабінету Міністрів України, Мінсоцполітики, Мінветеранів, Міноборони, МВС, Нацгвардії, МОЗ та МОН.

Учасники засідання обговорили питання щодо лікування та реабілітації українських військовослужбовців у Королівстві Нідерланди та Республіці Болгарія. Зокрема, Військово-морський аташе Посольства України в Республіці Болгарія Олександр Бадзюк повідомив учасників, що, за попередньою інформацією Болгарської сторони, реабілітацію українських військовослужбовців може бути відновлено з січня 2022 року. Учасники обговорили додаткові вимоги стосовно умов перебування українських військовослужбовців у Республіці Болгарія (зокрема медичне страхування на випадок ,,захворювання COVID-19”, проведення тесту на COVID-19 та інше). Крім того, були розглянуті проектні пропозиції та узгоджено дії для організації реабілітації відібраних військовослужбовців у жовтні 2021 року в Королівстві Нідерланди.

На засіданні також було розглянуто питання щодо стану виконання ініціатив, які мають бути реалізовані до березня 2022 року, та підготовки проведення інформаційної кампанії стосовно висвітлення діяльності Трастового фонду НАТО з фізичної реабілітації (протезування) військовослужбовців, поранених в антитерористичній операції у 2015–2021 роках.

За матеріалами з сайту Міністерства соціальної політики України