НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

Ветерани Центральної міжрегіональної секції взяли активну участь у заходах з відзначення 30-річчя Незалежності України. Так, 19 і 20 серпня полковники у відставці Георгій Даценко та Георгій Федорчук спілкувалися з особовим складом військових резервів, які прибули для охорони громадського порядку в столиці України з інших регіонів держави та перебувають у військових частинах 3030 та 3066. 16 серпня ветерани Даценко Г.Г., Яцун М.М. та Савлук О.І відвідали об’єднаний вузол зв’язку НГУ у Нових Петрівцях.

23 серпня 50 ветеранів гвардії та членів їхніх сімей взяли участь у заході з підняття Державного Прапора України та його вшанування у військовій частині 3018. Ветерани привітали військовослужбовців бригади та військового резерву із знаменними подіями у житті держави, поспілкувалися з ними, донесли до них історію боротьби українського народу за незалежність, поділилися своїм досвідом виконання завдань із захисту суверенності України та охорони громадського порядку та взяли участь у покладанні квітів до пам’ятника полеглим за Україну військовослужбовцям з’єднання.

Перед строєм особового складу ветеранам Вашисту С.М., Литвиненку В.М., Мотричу А.В, Ніколенку О.І., Слушному С.В., Черноусову В.О., Хрущу М.Р. було вручено відзнаки командувача Національної гвардії України, а Ананченку В.Т., Бурдуку А.Т., Мотричу А.В., Погорєлову М.І., Юшку П.І. – пам’ятні медалі «35 років Чорнобильської катастрофи».

Для особового складу та гостей бригади силами творчого колективу «Ветеран» (Анатолій Мотрич, Микола Давиденко, Анатолій Журавель, Володимир та Любов Загородні, Петро Юшко) було дано невеликий тематичний концерт.

Особовому складу військової частини 3018 вручена Почесна грамота Асоціації ветеранів внутрішніх військ та Національної гвардії України, передані книга «Родинна справа – Вітчизни спокій берегти» та збірки поезій ветеранів Георгія Даценка «Лірика мужнього серця» і Миколи Грабовського «В обіймах хмар».

Ветерани оглянули зразки техніки та озброєння бригади швидкого реагування, представлення якої очолив особисто командир з’єднання полковник Володимир Миропільський, і залишилися задоволеними станом готовності військової частини 3018 до виконання завдань за призначенням Національної гвардії України.

Ветерани вдячні командуванню Національної гвардії України та військової частини 3018 за надану можливість відзначити видатні події в житті України у колі бойових побратимів.

Рада ветеранів ЦМРС щиро вітає усіх військовослужбовців та ветеранів Національної гвардії України з 30-ю річницею Незалежності нашої держави.

Щастя, здоров’я, миру!

Відповідальний секретар Асоціації ветеранів ВВ та НГУ полковник у відставці Віктор Пономаренко