НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Група ветеранів Центральної міжрегіональної секції Асоціації ветеранів внутрішніх військ та Національної гвардії України на чолі з членом ради секції полковником у відставці Володимиром Кривенком за сприяння та підтримки командування Національної гвардії України у період 24-28 червня 2021 року здійснила сходження на кілька вершин Карпатського хребта в Івано-Франківській області, присвячене 25-й річниці прийняття Конституції України. Ветерани віком від 50 до 65 років зійшли на вершину Піп Іван, де підняли Державний Прапор України, який до речі, уже побував на горі Говерла у 2014 році, інших вершинах у 2017-2020 роках, у Батурині 2015 року, у Переяславі-Хмельницькому 2016 року, на острові Хортиця 2019-го та 2020 року, у Маріуполі 2020 року. Було також здійснено рафтинг на туристичних плавзасобах по річці Чорний Черемош.

В ході цієї патріотичної акції відбулися зустрічі членів групи з військовослужбовцями Івано-Франківської частини НГУ, а також цивільним населенням, під час яких ветерани розказували про завдання гвардії за її призначенням та про престижність служби в Національній гвардії України.

В акції взяли участь полковники у відставці Володимир Кривенко, Олександр Брекс, Дмитро Дядюк та Андрій Москвін з синами, Віктор Марчук, Віктор Сидоренко, підполковник запасу Олександр Архипенко. До акції долучилися також підполковник у відставці Олександр Охапін із ветеранської організації військової частини 3007 та полковники у відставці Володимир Рощин від Західного ОТО і Микола Свинарчук зі Збройних Сил України.

Ветерани щиро вдячні командуванню Національної гвардії України та військової частини 1241 за надану практичну допомогу в організації важливої і потрібної патріотичної акції ветеранів Національної гвардії України.

Георгій Даценко, полковник у відставці,

голова ради Центральної міжрегіональної секції.