НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У вересні 2021 року, під час перебування на лікуванні в Медичному центрі НГУ «Нові Санжари, ветеранами Центральної міжрегіональної секції Асоціації ветеранів внутрішніх військ та Національної гвардії Олександром Желаєм, Олександром Савлуком, Іваном Кукурудзою та їх дружинами, Георгієм Даценком, родиною офіцера ГУНГУ Едуарда Касперука з метою підвищення іміджу Національної гвардії України та престижності служби у її лавах було здійснено кілька  заходів.

Так, бібліотеці МЦ «Нові Санжари» передано книги, видані ветеранами ГУ НГУ: «Родинна справа – Вітчизни спокій берегти»; «В Чорнобиль нас покликала сурма»; «Гартовані Афганістаном»; «Однополчани»; «Лірика мужнього серця». Надана практична допомога завідувачу бібліотеки в упорядкуванні спеціального розділу, присвяченого Національній гвардії України.

Відбулася також творча зустріч з літераторами та істориками селища Нові Санжари: «30 років незалежності України. Героїчний шлях українського народу у творчості поетів. Пісні та вірші гвардійців», у якій активну участь взяв провідний інспектор військово-історичної групи Іміджево-видавничого центру НГУ, голова ради ветеранів ГУ НГУ полковник у відставці Георгій Даценко, а також небайдужі до поетичної творчості поети і прозаїки Ново-Санжарщини: Віталій Чепіжний, Юрій Коцегуб, Микола Призов, Любов Мошура, Валентин Івашина, Віталій Бичко-Токовий та інші, працівники Ново-Санжарської селищної бібліотеки. Керівник закладу – підполковник медичної служби Валерій Губа відзначив кожного з учасників Подякою та побажав нових творчих досягнень.

У клубі МЦ «Нові Санжари» було проведено тематичний вечір з відпочивальниками: «Національна гвардія України – історія розвитку, роль і значення у захисті суверенітету та територіальної цілісності України», бесіда з військовослужбовцями військової частини 3029, що перебували на реабілітації в МЦ: «Участь Національної гвардії України у практичних заходах з підтримання громадського порядку, захисті суверенітету та територіальної цілісності України».

Ветерани відвідали музей Медичного центру «Нові Санжари» та бібліотеку закладу, взяли участь у заходах до 77-ї річниці визволення селища від нацистських загарбників, сфотографувалися на пам’ять біля історичних пам’яток, взяли участь у турнірі на першість центру з настільного тенісу.  

Проведені заходи сприяли поширенню інформації про історію та службово-бойову діяльність Національної гвардії України, підвищенню її іміджу у військовослужбовців НГУ, інших відпочивальників, населення селища Нові Санжари.

 

Валерій КОВАЛЬОВ