НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Як зазначалося раніше, з 1 квітня в Україні стартував весняний призов на строкову військову службу, який триватиме до 30 червня поточного року. В рамках призовної кампанії до військових формувань відправлять 14 246 українців.

 

Перші 35 призовників з Дніпропетровської області вже на днях поповнили лави військової частини 3033 у Запоріжжі.

Олексій Ткачук — один із тих, хто вирішив добровільно «віддати свій військовий обов’язок» Україні. Хлопець вже встиг закінчити Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара й отримати ступінь освіти «бакалавр». Коли прийшла повістка сумнівів не було – піде служити.

«Для мене завжди були прикладом чоловіки моєї родини, які також проходили строкову військову службу – це мій дідусь та батько, якого вже на жаль не має. Я вважаю що кожен чоловік повинен пройти цю школу мужності, хоробрості та стійкості. Можливо, що й з подальшою службою на контрактній основі все складеться. Але для такого планування свого подальшого життя потрібен час. І, звісно, власний досвід і враження. Думаю, згідно з освітою буду намагатись тут реалізувати свої технічні навички», – поділився власними думками й очікуваннями від строкової служби в українському війську майбутній солдат Олексій Ткачук.

Хлопці вже познайомились з умовами перебування, отримали нові зачіски й вперше одягли військову форму.

Сьогодні, 12 квітня у майбутніх солдатів розпочалися навчальні зборі, які триватимуть близько двох місяців, після чого вони складуть Військову присягу та будуть розподілені по батальйонах частини в Запоріжжі, Енергодарі, Бердянську та Мелітополі.

Ліна Московка