НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У Енергодарі, Бердянську та Мелітополі відбулася фотовиставка світлин, присвячених бойовому шляху старшини батальйону оперативного призначення (резервного батальйону) імені Героя України генерал-майора Сергія Кульчицького Віталія Марківа.

Виставка проходила як на територіях військової частини 3033, так і в музеї «Подвиг» – філії Бердянського краєзнавчого музею та Енергодарському міському палаці культури «Сучасник».

«Звільнення нацгвардійця Марківа – це перемога справедливості. Випробування, що випали на долю нашого побратима не зламали його дух та об’єднали всю країну в боротьбі за свого захисника», — зауважив  заступник командира роти по роботі з особовим складом лейтенант Борис Розуменко.

Усі охочі мали можливість побачити більше 60-ти світлин на яких Віталій у колі товаришів, бойових побратимів, у зоні АТО та з родиною. Деякі з цих фото надали самі друзі нацгвардійця, а частину з них він передав з власного архіву.

«Я пишаю, що як і Віталій служу в Національній гвардії. Він приклад віри в перемогу, адже незважаючи на всі звинувачення зміг вистояти до кінця не лише заради себе, а й заради всіх тих героїв, які ціною свого життя до сьогодні борються за незалежність нашої держави», — поділився своєю думкою солдат Руслан Сущенко.

Далі експозицію передадуть у Херсон. Фотовиставка буде представлена у Херсонському будинку культури, гідрометеорологічному фаховому коледжі ОДЕКУ та вищому професійному комерційному училищі.

Ліна Московка