НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

В Західному оперативно-територіальному об’єднанні Національної гвардії України відбувся навчально-методичний збір з заступниками командирів військових частин з озброєння – начальниками технічних  частин, начальниками служб технічного забезпечення військових частин та підрозділів  Західного оперативно територіального об’єднання Національної гвардії України.

Захід розпочався з доповідей заступників командирів військових частин з озброєння – начальниками технічних частин щодо стану справ озброєння та військової техніки у підпорядкованих підрозділах.

Під час доповідей присутні обговорили питання щодо стану справ з експлуатації  та ремонту автомобільної та бронетанкової техніки, експлуатації озброєння та боєприпасів у військових частинах. Значну увагу офіцери приділили транспортній дисципліні, причинам виникнення ДТП та їх наслідкам.

«На сьогоднішній день Національна гвардія здійснює перехід на однотипну техніку та озброєння, проводиться модернізація ремонтних підрозділів. Військові частини Західного ОТО поетапно укомплектовуються новим, сучасним озброєнням та військовою технікою. Головним завданням офіцерів технічних служб – є всебічне технічне забезпечення підрозділів до виконання завдань за призначенням», – наголосив під час виступу заступник начальника Західного територіального управління з озброєння – начальник технічної частини полковник Дмитро Волосянко.   

З учасниками зборів були проведені інформаційні, практичні та інструкторсько-методичні заняття.

В ході проведення практичних занять учасники зборів змогли ознайомитись з організацією та проведення сезонного технічного обслуговування, порядком організації постів в польових умовах з використанням пересувної автомобільної ремонтної майстерні, а також з організацією та порядком збереження зброї та боєприпасів на складах озброєння.

З начальниками контрольно-технічних пунктів було проведено інструктивно-методичне заняття щодо організації роботи служби безпеки дорожнього руху та порядку перевірки технічного стану транспортних засобів.

Група інформації і комунікації Західного ТУ НГУ