НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Кращі стрільці у складі дев’яти збірних команд від військових частин Західного оперативно-територіального об’єднання та військових частин 3043 й 3045 Національної гвардії України змагались з прикладної і практичної стрільби з бойової зброї на Львівщині.

Чемпіонат зі стрільби з бойової зброї відбувався на навчальному полігоні військової частини 4114, що розташований неподалік Львова, де протягом чотирьох днів учасники вели боротьбу у виконанні шістьох різноманітних вправ з прикладної та практичної стрільби з автомата й пістолета.

На чемпіонат потрапили найкращі стрільці. Усі учасники попередньо брали участь у змаганнях зі стрільби на першість військових частин де вибороли призові місця, серед них санітарний інструктор військової частини 1141 сержант Анна Піддубна.

«В подібних змаганнях я беру участь не вперше. – розповідає сержант Анна Піддубна, – Попередньо ми пройшли відбір у військовій частині на базі якої я отримала першість серед жінок. Сподіваюсь на цих змаганнях показати свій найкращий результат та зайняти призове місце».

За підсумками змагань серед команд першої групи (бригади, полки) команда військової частини 4114 виборола перше місце, друге місце зайняла команда військової частини 3028, трете місце посіла команда військової частини 3008.

Серед команд другої групи (батальйони, військові частини з охорони ОВДО) – перше місце зайняла команда військової частини 3045, друге – команда військової частини 1141, трете місце посіла команда військової частини 3043.

Із перемогою кращих стрільців привітав виконувач обов’язків начальника Західного територіального управління Національної гвардії України полковник Сергій Скрипнюк.

 

Усі команди в загальнокомандному заліку та стрільці в особистому заліку, які зайняли призові місця, були нагороджені кубками, медалями та грамотами.

 

Група інформації і комунікації Західного ТУ НГУ